blacklebron

BİL BAKALIM BURDA NE YAZIYOO (: ?
blacklebron
Hastayım 3 gündür yazamıyorum bişey .. İdare edin ..
blacklebron
  • Seni seviyorum çünkü, bir ressamın çizebileceği en güzel tablosun sen. Renklerinle büyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana .. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve aşkı anlatan ..
  • Seni seviyorum, çünkü sorgulamıyorsun, yargılamıyorsun beni .. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla, zaaflarımla. Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun, ne güzel ...
Bir insanı sevmek için kaç nedeniniz olabilir ? Hangi özellikleridir sizi ona bağlayan ?
Sevgiliniz sizin için neden vazgeçilmezdir ? Bir insana hiç sebepsiz aşık olabilirsiniz; ama, onu tanıdıkça sevmek için binlerce neden bulabilirsiniz ..
Mehmet Coşkundeniz 10 numara şairsin ..
blacklebron
1.GÜn --> Milliler Litvanya'yı devirdi A Milli Basketbol Takımı, Dünya Şampiyonası’ndaki ilk maçında Litvanya’yı 76-74 yendi. Türkiye, bu galibiyetle Litvanya karşısında tarihindeki ikinci, resmi maçlarda ise ilk galibiyetini elde etti.
2.gün --> 12 İnatçı Adam: 76-68 A Milli Basketbol Takımı, ikinci yarısına 14 sayı geride başladığı maçta, Avustralya’yı 76-68 yendi ve Dünya Basketbol Şampiyonası’nda 2’de 2 yaptı.
Şimdi 3'te 3 yapmak için sırada Brezilya var ;)
blacklebron

Tüm İslam aleminin kandilini en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim ..
Kandiliniz Mübarek Olsun ..
blacklebron

NATIONAL GEOGRAPHIC ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI BİRİNCİSİ TÜRKİYE'DEN...
National Geographic Society'nin yerel edisyonlarının işbirliği ile düzenlediği, 17 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen ve toplamda 30 bini aşkın fotoğraf başvurusunun değerlendirildiği "Uluslararası Fotoğraf Yarışması'nda" Türkiye'yi "İnsan" kategorisinde temsil eden Erdal Kınacı birincilik ödülüne layık bulundu. 11 Ağustos Cuma akşamı, Washington'da düzenlenen yarışmanın jüri üyeliğini dünyaca ünlü National Geographic fotoğratçısı Jodi Cobb, fotoğraf direktörü David Griffin ve fotoğraf editörü Susan Welchman üstlendi. Ödüle hak kazanan Erdal Kınacı, fotoğrafı mensubu olduğu bir sosyal yardım derneğinin çalışmaları sırasında Mersin'de görüntüledi. Aralarında ünlü fotoğrafçılar Ara Güler ve James Stanfield'ın da bulunduğu Türkiye jürisi, geçtiğimiz ay Yalçınlar sponsorluğunda yapılan Türkiye elemelerinde Erdal Kınacı'nın fotoğrafını birincilik ödülüne layık bulmuştu..
Erdal Kınacı'yı bir türk vatandaşı olarak gönülden kutluyorum başarılarının devamını diliyorum .. Aslında ne kadar önemli bi ödül ..
blacklebron
Arkadaşlar düşündüm taşındım bu bööle olmucak (:

Benim BLOG KARDEŞİM olmak isteyen ''CANOLAR'' isimlerini yazdırmak için buraya yapacakları yorumlarda isimlerini yazmamı istesinler ve benim canolarımmm olsunlarrr (:

Ve isim verecek olan herkeşşş uğurlu rakamlarını da yazsınlar yorumlarının yanına ki adreslerinin yanına yazayım (:

Haaa ama derseniz kii bananeee beyaaaa başlarım senin blogundan da canolarından da bananeee istemiyom diyeee ''SEN KENDİN BİLİRSİN'İZ'' (: PUHAHA :P

İsim verenler Nicklerini ve adreslerini sağ taraftaki Canolar bölümünde 1-2 gün içinde göreceklerdir !


Hadiniinnn bohçaçı geldii hanımmmmmm (:

Başlıyoruzz ... Son ki üç dörttttt .. şappeyyyy :)
blacklebron

Yahu düşünüyorum da hani diyoruz ya ..
''Zevkler ve Renkler tartışılmaz'' diye ..
Bence saçma .. Niye tartışmayayım ki ?
Yani pek emin değilim aslında (: ?!?! ..
blacklebronPüsküfütttt senin yoğun isteğine karşılık benim telefonumda kayıtlı 2 fotomu koydum .. kuzenimin telefonunda daha fazlası var .. En kısa sürede onun telefonundakileri pc me aktarıp bu blogdan sizlere sunacağımdan şüpheniz olmasın (: Sevgilerrr .. (:
blacklebron
Efendim ben böyle bir tatil görmedim hayatımda ((:
Gidişimiz bi olay gelişimiz bi olay .. Ama gelişimiz çok bombaydı yahu (:
Tatil güzel geçmedi mi ??
Hayır tam tersine muhteşem geçti ..
Ama bazı tatsızlıklar vardı ki öyle içime işledi ki önce bunları anlatarak başlayayım dedim ..
Olay neydi niye bomba oldu derseniz kısaca METRO turizmin bizlere yaşattığı rezaleti anlatabilirim ..
Hayatımda ilk kez bir yolculukta metro turizmi tercih ettim bu yaz ..
Tercih etme sebebim de sadece ve sadece 1-2 ve 3 numaralı koltukların boş olmasıydı ..(Malum yolculuğu çok severim uyumam yolu seyir eylerim)
Bursa'dan yola çıktık 29 temmuz sabahı ..
İzmir terminaline inene kadar pek bişey yoktu .. Zaten tek bir servis bile yapmadılar muavin bozuntuları 5 saatlik izmir yolu boyunca .. (buda ayrı bi konu tabii ki )
İlk rezalet İzmir terminaline girdiğimizde gerçekleşti ..
Sarışın güzelce bir bayancağızın çantaları çalınmıştı bagajdan ..
Kadın ağlarken sadece 2 bilet parası ödeyerek kovuverdiler garajdan şok olduk hepimiz ..
Tartıştık kavgalar edildi ama ne çare ..
Sonra 3 kilometrelik izmir aydın arasındaki otoban tünelinde gerizekalı METRO TURİZM muavini içine sigara külü basılmış kahveyi kuzenimin başından aşağı düşürdü .. Ona da ayrıca kızıvedik ama ne çare ..
Bir başka olay ise marmariste inişimizde yaşandı ..
Yine bir bayanın çantası çalındı .. Onu da güzelce gönderiverdiler evine ..
10 saatlik marmaris yolculuğumuz bu çanta aramaları sonucu 13 saate çıktı ki bu da tam anlamıyla bir işkence manasına gelmekte ..
Dönüşümüz de dün gece 23.30 otobsüyle oldu .. Bu sabah 9 da Bursa terminaline vardık .. Ama varış ki ne varış .. Terbiyesiz bir muavinin 1 cümlesi yüzünden abim bütün terminali birbirine kattı .. Terminaldeki metro turizm ofisindeki 4 adam tam abimin üzerine çökecekken araya HERCULES gibi girdim ve herkesi yatıştırmayı bildim ..
Peki kavgamızda haksız mıydık ?
Hayır kesinlikle haklıydık ..
Bütün terminal görevlileri de olayda bizim haklı oldugumuzu fakat abimin olayı ifade ediş tarzının yanlışlık oluşturduğunu ifa ettiler ..
Ancak o terbiyesizliği yapan muavinin görevinden alınacağı garantisi alındıktan sonra üst düzey yetkililerden evimize döndük ..
Şimdi diyeceksiniz ki neden adamcağızın ekmeğiyle oynadınız .. ?
O ekmek yediği müşteriyle oynarsa müşteri de onun ekmeğiyle oynar ..
Pislik pislikkk 3 kere pislikkkkkkkk (:

Tatilin tüm güzel yanlarını (ki çok fazla güzel şey yaşadık) anlatıcam ve sürüsüyle de foto koyucam .. Ama takdir edersiniz ki daha yeni ayak bastım Bursa'ya bana 1-2 gün müsaade .. Sonra herşeyimle sizinim .. (: